Výkup nemovitostí

Výkup nemovitostí


Výkup nemovitostí realitní kancelář REKA GROUP sro

Již  25 let se také specializujeme na výkup  nemovitostí – bytů, domů, pozemků a komerčních objektů. Vykupujeme nemovitosti po celé ČR.

Nejvíce realizovaných výkupů je v oblasti Praha a okolí.

Výkup nemovitostí .

Jako jedna z mála společností na realitním trhu disponujeme kapitálovým zázemím umožňujícím odkup nemovitostí. Díky této možnosti jsme schopni ve velmi krátké době vyplatit 100 % kupní ceny a umožnit tak rychle řešit nenadálé životní situace.
Kde vykupujeme
Výkup nemovitostí můžeme realizovat v těchto lokalitách:Praha a okolí

Liberecký kraj: okresy Liberec.
Královehradecký kraj: okresy Trutnov, Jičín, Hradec Králové,
Co vše vykupujeme?
Rodinné a bytové domy, byty, pozemky, rekreační objekty (chalupy a chaty) a komerční objekty.
Jak určujeme kupní cenu?

Výkup nemovitostí

Nabídnutá cena nemovitosti závisí na znaleckém posudku, případně odhadu tržní ceny naším pracovníkem. Podle lokality, právních vad, typu a stavu nemovitosti Vám po zohlednění zákonem stanovené daně nabídneme výkupní cenu až do 80% tržní hodnoty nemovitosti.

Naše společnost pomáhá lidem a zaměřuje se na Výkup nemovitostí a výkup bytů za hotové. Vykupujeme nemovitosti v celé České republice v osobním i družstevním vlastnictví – dokážeme do 24 hodin vyplatit zástavy, exekuce, dražby i dluhy na nájmu. Pomáháme lidem za pět minut dvanáct – bez zbytečných průtahů. Naši klienti neplatí žádné poplatky a nepodepisují neprůhledné smlouvy. Naším hlavním cílem je nabídnout klientovi co nejvyšší možnou cenu za jeho nemovitost a postarat se o rychlý a bezproblémový průběh výkupu. Neváhejte se na nás obrátit.

Vykoupíme nemovitost za hotové
Výkup nemovitosti za hotové Vám zcela jistě přinese úhradu případného dluhu. Nemovitost vykoupíme za stanovenou cenu a vy se tak zároveň navždy zbavíte svého dluhu. V případě potřeby jsme připraveni Vám odkoupenou nemovitost za výhodných podmínek pronajmout. Jsme odborníci na výkupy nemovitostí – bytů, domů, pozemků, ale i komerčních objektů a činžovních domů. Nejvíce realizovaných výkupů je v oblasti Praha, Kladno, Benešov, Mělník, ale i Praha – západ nebo Praha – východ a Středočeský kraj.

Výkup nemovitostí a výkup bytů za hotové je určen těm, kteří nechtějí čekat na prodej nemovitosti. Průměrná doba prodeje nemovitostí se pohybuje okolo 3 až 6 měsíců a u některých druhů nemovitostí se prodej realizuje až 1 rok. Proto nabízíme velmi žádanou službu, a to přímý výkup všech druhů nemovitostí. Velice úspěšně řešíme problémové nemovitosti s dluhy, exekucemi, zástavními právy a jinými právními vadami.

(4) Comments

  1. Petr Brož

    on   said 

    Dobrý den,

    chtěl jsem se zeptat, jestli děláte také výkup nemovotostí s možností nájmu a pozdějším zpětným odkupem. Potřebovali bychom prostě v současné chvíli pomoci, už je pro nás za minutu dvanáct, děkuji.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com