Detail nemovitosti

Prodej pozemku Praha 5, Lipence. - Lipence

  • Základ dnešní obce Lipence vznikl v polovině 19. století spojením dvou historických obcí, obce Lipenec (včetně osady „pod Kyjovem“) a obce Lipany s panským hospodářským dvorem. Lipence leží větší částí území na nivě na pravém břehu Berounky v západní části nejjižnějšího výběžku Prahy.
  • Prodej pozemku Praha 5, Lipence.
  • Prodej pozemku Praha 5, Lipence.
  • Prodej pozemku Praha 5, Lipence.
  • fullsizeoutput_2c7a
  • Lipence

Na prodej NA - Chata, Chata s pozemkem, Stavební pozemek
2015 m22 Ložnice1 Koupelna1 Garáž  Přidat k oblíbeným Tisk

Prodej pozemku Praha 5, Lipence.

Prodej stavebního pozemku s chatkou,Praha 5, Lipence. Prodáme pozemek s chatou na okraji zástavby rodinných domů v horní části Lipenců v Praze 5, ulice Na Lhotkách. Na slunném a rovném pozemku se nachází starší rekreační chata s číslem evidenčním. Celková zastavěná plocha chaty činí 34 m2. Chata je zděná s dřevěným podkrovím. Pozemek se nachází v územním plánu jako OB- čistě obytné. Ke stavebnímu povolení na R.D. vám tedy stačí projekt(stavební povolení) a ing. sitě, které jsou již na prodávaném pozemku a to El.,vodovod, nutno vybudovat čističku odpadních vod, cca investice 70 tis Kč. K pozemku vede asfaltová cesta (Na Lhotkách). Na pozemku vzrostlé ovocné stromy. Volný výhled na Prahu. V obci je kompletní občanská vybavenost, dobrá dostupnost MHD, bus číslo 243 – 1km od pozemku.

Základ dnešní obce Lipence vznikl v polovině 19. století spojením dvou historických obcí, obce Lipenec (včetně osady „pod Kyjovem“) a obce Lipany s panským hospodářským dvorem. Lipence leží větší částí území na nivě na pravém břehu Berounky v západní části nejjižnějšího výběžku Prahy.

podívejte se zde na mapu

PRODANO

 

Nemovitosti - video
Prodej pozemku Praha 5, Lipence.
Umístění nemovitosti
Přiložené soubory

Makléř Karel Křeček

Karel Křeček kontakt www.reka.cz
  • Mobil : 775-11-22-33

Dobrý den , jmenuji se Karel Křeček a jsem jednatel společnosti REKA GROUP s.r.o. reality–finance. Na českém relitním…
Zjistit více

Kontakt

Loading...
 

Similar Properties

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com