Detail nemovitosti

Prodej novostavby u Mladé Boleslavi. - Kolomuty u Mladé Boleslavi

  • Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.
  • Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.
  • Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.
  • Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.
  • Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.
  • Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.
  • Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.

Na prodej 5 800 000 Kč - Novostavba rod. domu
1202 Ložnice1 Koupelna  Přidat k oblíbeným Tisk

Prodej novostavby RD 4+k. k. dle stavebního projektu na klíč v obci Kolomuty 5 km Mladé Boleslavi.

Prodáváme budoucí novostavbu u Mladé Boleslavi. Nabízíme Vám výstavbu RD, dispozičně řešen jako 4+KK o zastavěné ploše 127 m2, v obci Kolomuty cca 5 km od centra Mladé Boleslavi. Dům má prostorný obývací pokoj, prosvětlený francouzskými okny, společně s kuchyňským koutem, dále pak jsou v domě tři samostatné ložnice a koupelnu s toaletou. Dům bude dostavěn “ na klíč“, včetně dveří, zárubní, podlahových krytin a sanity. Široký výběr ze standardních materiálů a doplňků. Dům možno doplnit terasou, pergolou, garážovým stáním. Nabízíme Vám výstavbu RD, dispozičně řešen jako 4+KK o zastavěné ploše 127 m2, v obci Kolomuty cca 5 km od centra Mladé Boleslavi. Dům má prostorný obývací pokoj, prosvětlený francouzskými okny, společně s kuchyňským koutem, dále pak jsou v domě tři samostatné ložnice a koupelnu s toaletou. Dům bude dostavěn “ na klíč“, včetně dveří, zárubní, podlahových krytin a sanity. Široký výběr ze standardních materiálů a doplňků. Dům možno doplnit terasou, pergolou, garážovým stáním nebo garáží. Výstavbu domu proběhne v roce 2019. Součástí rodinného domu je zádveří se šatnou, technická místnost, samostatné WC a samostatná koupelna. Vnitřní dispozice i vnější podobu si můžete vybrat z desítek variant uspořádání a designu. Rohový pozemek svou polohou zajišťuje klidné bydlení a dostatek soukromí. Ideální pro tenisové příznivce, kurt skoro naproti pozemku.

Jedná se o novostavbu rodinného domu. Rodinný dům je řešený jako samostatně stojící objekt. Dispozičně je řešen pro 4-5 člennou rodinu. Dům je jednopodlažní a nepodsklepený. Půdorysný tvar domu je obdélníkový. Objekt je zastřešený sedlovou střechou.

Základní charakteristiky objektů

Dům je jednopodlažní a nepodsklepený. Půdorysný tvar domu je obdélníkový.

Objekt je zastřešený sedlovou střechou.

Hlavní vstup do rodinného domu je z přední strany objektu.

Při vstupu do objektu se ocitneme v zádveří, ze kterého je přístupná kuchyň, obývací pokoj s jídelnou a WC. Z obývacího pokoje je přístup na chodbu, ze které je přístup do koupelny, dvou pokojů a ložnice, ze které je přístup do šatny. Z jednoho pokoje, ložnice a obývacího pokoje je výstup do zahrady. Z kuchyně je přístupná spíž.

Obvodové zdivo a příčky:
Obvodové zdivo domu z cihel POROTHERM 44 EKO+ Profi, pevnosti P8 – tl. 440 mm, rozměrů 248/440/249 mm, na maltu pro tenké spáry POROTHERM Profi. Vnitřní nosné zdivo domu je z cihelných bloků POROTHERM 24 Profi, pevnosti P10 - tl. 240 mm rozměrů 372/240/249 mm, na maltu pro tenké spáry POROTHERM Profi. Dělící příčky jsou z POROTHERM 11,5 Profi, pevnosti P10 tl. 115 mm rozměrů 497/115/249 mm, na maltu pro tenké spáry POROTHERM Profi. První řadu cihel u obvodového zdiva vyzdít z POROTHERM 38 S Profi, pevnosti P10 - tl. 380 mm rozměrů 248/380/249 mm, na zakládací maltu POROTHERM.
Stropní konstrukce:
Nosná stropní konstrukce bude provedena stropním systémem POROTHERM, který je tvořen keramickými nosníky, keramickými stropními vložkami Miako a betonovou zálivkou CEMEX Compacton C25/30. Podhledy v podkroví jsou navrženy ze sádrokartonu RIGIPS.
Krov:
Sedlová konstrukce krovu bude provedena klasickým způsobem z dřevěných tesařských prvků a konstrukcí vzájemně spojovaných.
Střecha:
Dům je zastřešen sedlovou střechou. Střešní krytina je navržena jako pálená taška TONDACH.
Výplně otvorů:
Okna, dveře na terasy a vstupní dveře budou plastová, typ WINDEK PVC CLIMA STAR 82, zasklená izolačním trojsklem. Při montáži budou spáry mezi rámem okna a ostěním těsněny páskami určenými pro interiér a exteriér.
Interiérová dveřní křídla jsou navržená plné nebo prosklené od výrobce POLSKONE CZ s.r.o. a budou bezpolodrážková osazené v bezobložkových zárubních JAP 910 AKTIVE 40/00 a polodrážková osazené v bezobložkových zárubních JAP 915 AKTIVE 25/15. Pro posuvné dveře do zdi budou použita stavební pouzdra JAP 702 AKTIVE STANDARD od firmy JAP spol. s.r.o. Přerov. (Kontakt viz adresář dodavatelů).
Světlovod VELUX TWR 014.
Obklady, dlažby, zařizovací předměty:
Vybavení objektu bude provedeno ze standardních výrobků dle výběru investora. Klasické keramické obklady v prostoru kuchyňské linky mohou být nahrazeny obkladem z Grafoskla od firmy JAP spol. s r.o. Přerov. Grafický návrh a specifikace dle požadavků investora.
Vnější plochy:
Stavební dílo rodinného domu bude doplněno vedlejšími stavebními objekty jako jsou oplocení, zpevněné plochy, výsadba zeleně a sadových úprav, přípojky inženýrských sítí apod. Zpevněné plochy teras, přístupových komunikací jsou navrženy z dlažby od firmy BEST, a.s.
Sklon zpevněných ploch (okapový chodníček z dlaždic BEST 60x 40 cm) a UT od objektu bude min. 1 %.
Oplocení a drobné prvky zahradní architektury budou také od firmy BEST, a.s. Oplocení pozemku je drátěné výšky 1,6m.
Tato projektová dokumentace neobsahuje technické řešení teras, zpevněných ploch, terénních úprav a prvků drobné architektury.
Tepelné izolace:
V projektu jsou navrženy tepelné izolace ISOVER.
Základní charakteristika technických a technologických zařízení
a) technické řešení,
vytápění rodinného domu bude nízkoteplotním teplovodním systémem s nuceným oběhem vody. Podrobné řešení ústředního vytápění viz. část P.D. Zařízení pro vytápění staveb - ústřední vytápění.
ZDROJ TEPLA: bude tepelné čerpadlo Regulus CTC v provedení vzduch/voda EcoAir 406 s tepelnou centrálou EcoZenith Systém využívá energii z obnovitelných zdrojů, kterou dále převádějí na teplo využitelné pro vytápění objektu a přípravu teplé vody.
 OTOPNÁ TĚLESA: Viz část Zařízení pro vytápění staveb – ústřední vytápění.
 PODLAHOVÉ TOPENÍ: Viz část Zařízení pro vytápění staveb – ústřední vytápění.
 PŘÍPRAVA TUV: Ohřev vody bude zabezpečen průtokem ve spirále vnořené v akumulační nádrži, která je součástí vnitřní jednotky tepelného čerpadla.
Instalovaný příkon Současný příkon Roční spotřeba el. energie
P i = 21,9 kW P s = 16,4 kW A = 5 000 kWh/rok
 Celková energetická spotřeba stavby
- cca 75,31 GJ/rok

 

Uvedená cena je za dům na klíč vč. DPH a pozemku o výměře 829m2 !!.
Obcí prochází silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 1 km lze najet na silnici I/16 Mělník - Mladá Boleslav - Jičín.
V obci obchod s potravinami a restaurace. Veškerá občanská vybavenost ( školka, škola, pošta) se nachází ve vedlejší obci ( cca 5 km).
Místo vhodné pro všechny, kteří hledají klid a pohodu v těsné blízkosti MB. Doporučujeme návštěvu lokality.
S vyřízením hypotéky, Vám rádi pomůžeme.
Výstavbu domu proběhne v roce 2019. Součástí rodinného domu je zádveří se šatnou, technická místnost, samostatné WC a samostatná koupelna. Vnitřní dispozice i vnější podobu si můžete vybrat z desítek variant uspořádání a designu.
Rohový pozemek svou polohou zajišťuje klidné bydlení a dostatek soukromí. Ideální pro tenisové příznivce, kurt skoro naproti pozemku.
Uvedená cena je za dům na klíč vč. DPH a pozemku o výměře 829m2 !!.
Obcí prochází silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 1 km lze najet na silnici I/16 Mělník - Mladá Boleslav - Jičín.
V obci obchod s potravinami a restaurace. Veškerá občanská vybavenost ( školka, škola, pošta) se nachází ve vedlejší obci ( cca 5 km).
Místo vhodné pro všechny, kteří hledají klid a pohodu v těsné blízkosti MB. Doporučujeme návštěvu lokality.

Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.

Prodej novostavby u Mladé Boleslavi.

     
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com